O serveru Portálozdraví.cz

Portálozdraví.cz nabízí na jednom místě denně aktualizovaný přehled článků z pečlivě vybraných českých i zahraničních zdrojů na téma témata související se zdravím. Cílem portálu je vybudovat pomyslný střed českého „zdravého“ internetu tzn. vyfiltrovat kvalitní a informace, tak aby jste Vy nemuseli trávit hodiny procházením webu plného mnohdy zavádějícími a nepravdivými články, které se vzájemně kopírují.

Všechny články jsou archivovány a kdykoli jsou dostupné po dnech či měsících. Stačí si v kalendáři najít datum, od kterého jste například nestihli sledovat co je ve zdravém světě nového. Jednotlivé články jsme pro vás zároveň rozdělili do kategorií.

Kdo vybírá ty správné články a zdroje?

Redaktoři, profesionálové či nadšenci do zdravého životního stylu.

Abychom dosáhli co maximální možné objektivnosti jsou články vybírány více „garanty“, kteří tak lépe ruzumí daným oblastem a mohou pro Vás vybrat kvalitní informace.

Monika Divišová

Nutriční poradce a wellness coach, rekreační běžec, skvělá „bio“ kuchařka i „normální manželka“.

Monika je spoluzakladatelkou a ředitelkou centra Wellnessia, které pomáhá lidem s redukcí váhy a při dlouhodobé změně stravovacích návyků. Podílí se akreditovaných školeních pro výživové poradce, kde hovoří o tom co obnáší stát se „koučem“ v oblasti zdraví.

Díky jejím zahraničním stážím, mnohaleté praxi přímo v terénu a stovkách klientů, kterým se v její péči podařilo úspěšně zhubnout je tou pravou pro výběr kvalitních informací o hubnutí a výživově.

E-mail na Moniku monika.divisova@wellnessia.cz

 Kategorie ve správě:
David Tomšík

Absovent Fakulty sportovních studií Masarykovi univerzity v Brně oboru Regenerace a výživa ve sportu, maratónský bežec, masér, … . Pomáhal i s vývojem služby po technické stránce.E-mail na Davida david.tomsik@gmail.com, Osobní stránka

 Kategorie ve správě:
Míša Schafferová

Outdoor expert, výživový poradce, expert na sestavování zdravých jídelníčků, specialista na outdoorové a zážitkové vzdělávání a především skvělá maminka ročního Denise (který roste jako z vody). Její povaha, profesní zaměření a praktické zkušenosti ze života (nejen v zahraničí) z ní činní experta se kterým se máte chuť potkat a nechat si poradit.

E-mail na Míšu misa@portalozdravi.cz

 Kategorie ve správě:
Jana S. Hurley

Americko - česky žijící nutriční umělkyně, milovnice golfu, psů, sushi a muzikantů...dobrovolnice v neziskových organizacích v USA ,příležitostní barmanka, kurátorka a fotografka. V současné době PR a office managerka pražské společnosti Wellnessia, zabývající se výživovým poradenstvím.

E-mail na Janu jana.hurley@wellnessia.cz

 Kategorie ve správě:
Monika Nevolová

Redaktorka portálu Zdravé hubnutí, píše články z oblasti zdravé výživy a životního stylu pro různá média, nutriční poradce. Ovlivněna studiem psychologie se ráda věnuje oblastem psychických úskalí ohledně snižování nadváhy, kritickým situacím, podpoře motivace a vůle „dotáhnout věci do konce“. Je zastánkyně filozofie Art de vivre (umění žít), a tak i v oblasti zdravého stravování vyhledává recepty, které nejen uspokojí chuťové pohárky, budou ladit oku, ale pohladí i vaši duši…

E-mail na Janu monda8@centrum.cz

 Kategorie ve správě:

Chceš být Garant nějaké ze stávajících kategorií či spolupracovat na novém zdravém projektu? Jseš profesionál či nadšenec do zdravého životního stylu? Zajímáš se o zdraví?

Napiš nám o sobě pár řádek na info@portalozdravi.cz

Copyright

Autorská práva na každý článek (včetně titulku a textové anotace), který je ze služby Portálozdraví.cz odkazován na jiný server, nese vždy autor článku. Majitelé a provozovatelé serveru Portálozdraví.cz nemají na tyto texty žádná práva, články pouze odkazují.

Kontakt

Máte nějaký dotaz ke službě portalOzdravi.cz, něco vám na službě není jasné, chcete nám doporučit nový kvalitní zdroj či uvažujete o reklamě? Jakékoliv dotazy Vám ochotně zodpoví náš team na info@portalozdravi.cz nebo kontaktuje přímo některého z našich garantů výšše uvedených.

Agregátor článků

Tento server běží na systému Antonín, který vyvynul Jan Bien.

Duben 2017

« | »

Po Út St Čt So Ne
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

reklama

Dietní jídelníček

Zajímé tématické portály

  • Pořad Jste to, co jíte opět na televizních obrazovkách každý čtvrtek 21:00 na TV Prima
  • Wellnessia brzo otvírá slovenskou pobočku, již nyní si můžete pročítat stránkz na téma: Chudnutie. Úspěšný článek například zde: Chudnutie brucha na webu www.trvale-chudnutie.sk
  • Hledáte romantický hotel v Praze 1? Hotel Černý Slon u Staroměstského náměstí v Praze je ta správná volba
  • Informace o posilování a fitness na Posilování.cz
  • Udržujte si při cvičení přísun vitamínů a minerálů užíváním speciální fitness výživy od expertů z Nutrisport.cz.
  • Dopřejte si relaxační či erotické masáže. Recenze na masážní salóny po celé ČR, které vám i vašemu partnerovi udělají lávovou, tantrickou či lehce erotickou masáž.
  • Čerstvé informace o BIO zdravých produktech najdete aktualizované na BIO portál
  • Bolavé záda, stres či nemožnost odreagování? Je ten pravý čas vyrazit na masáž... Vyberte si dle vašeho gusta mezi thajskou masáží či oblíbenou čokoládovou masáží.